Śmiech na zdrowie

Joga śmiechu zjednuje ludzi i wzmacnia inteligencję emocjonalną – zdolności do większej empatii, zrozumienia emocji własnych oraz innych ludzi, łatwość radzenia sobie ze stresem. Ma też wiele ważnych walorów prozdrowotnych. Zapraszamy – joga śmiechu Łódź.

Im częściej się śmiejemy, tym skuteczniej rozwijamy w sobie poczucie humoru, a reakcja śmiechem na różne sytuacje wchodzi nam w nawyk. Warsztaty z jogą śmiechu to czas, kiedy śmieje się całe nasze ciało. Aby wziąć udział w sesji jogi śmiechu, nie potrzeba tryskać humorem. Nasze spotkanie to seria śmiechowych ćwiczeń gimnastycznych, których zadaniem jest stymulowanie śmiechu w grupie.  Co ważne – nasz organizm nie rozróżnia śmiechu wywołanego od naturalnego. W obu przypadkach czerpie ze śmiechu to, co dla niego najlepsze – tlen oraz hormon szczęścia, czyli endorfiny.

Zapraszamy na warsztaty z jogą śmiechu, podczas których przekonamy się, jak ogromna jest siła śmiechu, odbędziemy podróż w głąb siebie w poszukiwaniu naszego wewnętrznego dziecka. Jednorazowy udział pozwoli nam je odnaleźć.  Podczas regularnych sesji – zaprzyjaźnimy się z nim na dobre i na złe.

Prowadzimy sesje jogi śmiechu dla dzieci w przedszkolach i szkołach, seniorów, rodzin, pracowników firm, urzędników oraz kadry menedżerskiej czy kierowniczej. W warsztatach jogi śmiechu może wziąć udział każdy, bez względu na status społeczny, wiek czy zawód.

Lekko * Jak dziecko * Spokojnie * Na luzie * Błogo * Szczęśliwa * Super * Dotleniona * Wyluzowany – takie określenia samopoczucia uczestników słyszymy najczęściej po zakończonej sesji jogi śmiechu.

POLECAMY JOGĘ ŚMIECHU

DLA DZIECI                       |                    DLA SENIORÓW                      |                  DLA FIRM

Masz pytania? kontakt@dobregoczasu.pl