GET DIRTY – sensorycznie, kreatywnie, eksperymentalnie

To potężna dawka kreatywności, kolorów i plam! 

Get Dirty – warsztaty Łódź: łączą w sobie zabawy twórcze i manualne, a także ruchowe. Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 9 lat zapewniają doświadczanie czegoś nowego, zadziwiają, otwierają najmłodszych na twórcze i kreatywne podejście, a także przełamują bariery sensoryczne. Warsztaty szczególnie polecamy z okazji urodzin, ale także podczas różnych imprez okolicznościowych, jak komunia, chrzest, wesele. To dlatego, że z jednej strony oddajemy się twórczym działaniom, ale
dzieci są ubrane w nasze kombinezony Get Dirty, więc nic nie grozi ich ubrankom 🙂
Podczas każdych warsztatów mamy okazję do nauki poprzez doświadczanie, poznawania nowych faktur, struktur, różnego poziomu kleistości. Dajemy dzieciom możliwość niczym nieskrępowanej zabawy.

Get Dirty polecamy wszędzie tam, gdzie zależy Wam, aby urania pozostały czyste – podczas przyjęć komunijnych, wesel, chrzcin, urodzin. W koszt zajęć wliczone jest wypożyczenie autorskiego i opatentowanego gadżetu – kombinezonu Get Dirty®. W kombinezonie szalonej i spontanicznej zabawy nie będzie końca.

 Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko – to nasze motto 🙂

Każde zajęcia to tematyczna podróż w nieznane, dzięki czemu dzieci uczą się poprzez zabawę i ćwiczą swoje małe rączki 🙂 Możemy wybrać się na wieś do babci Helenki, w kosmos, do dżungli dinozaurów, do Afryki, na przyjęcie leśne do księżniczki, wyspę piracką oraz w wiele, wiele innych miejsc, które oczarowują kreatywnością.
Podczas naszych warsztatów korzystamy przede wszystkim z materiałów recyklingowych. Prace, które powstają podczas zajęć, dzieci zabierają ze sobą.
Warsztaty organizujemy z okazji urodzin, ale także w przedszkolach dla grupy chętnych dzieci. Informacje i zapisy na Get Dirty – warsztaty Łódź: kontakt@dobregoczasu.pl