Get Dirty® – warsztaty kreatywno-sensoryczne

Zapraszamy dzieci na jedyne w Łodzi warsztaty kreatywno-sensoryczno-eksperymentalne w innowacyjnych kombinezonach Get Dirty®. To nie tylko wspaniała zabawa w odlotowych kombinezonach, ale również podróż w świat sensorycznych doznań i odkrywczych doświadczeń.

Zajęcia łączą zabawy ruchowe, eksperymenty oraz twórcze, plastyczne i manualne działania. Wspólnie przygotujemy się do wyprawy w kosmos, odwiedzimy świat dinozaurów, spędzimy czas na leśnym przyjęciu, odwiedzimy pingwiny na Antarktydzie czy zorganizujemy szalony wyścig aut.

Wszystkie prace, które powstaną podczas zajęć, dzieci zabierają do domu.

Drodzy Rodzice – proponujemy Waszym dzieciom wyjątkowe zajęcia warsztatowe, które dają możliwość doświadczania czegoś nowego, otwierają wasze pociechy na twórcze i kreatywne podejście, pomagają przełamać bariery sensoryczne, ale przede wszystkim – pozwalają dziecku być dzieckiem.

W cenę warsztatów wchodzi wypożyczenie kombinezonu Get Dirty®. To innowacyjny produkt, który chroni ubranka dzieci przed zabrudzeniem i pozwala im na swobodę działania. Więcej na temat naszego wyjątkowego kombinezonu przeczytacie tu: http://www.dobregoczasu.pl/get-dirty/kombinezon/

Jeśli masz ochotę sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent – zorganizujmy dla niego wspólnie urodziny Get Dirty. (poproszę cię, żebyś dodał zakładkę Get Dirty tu: http://www.dobregoczasu.pl/animacje/urodziny/)

Nasze warsztaty Get Dirty® polecamy także jako oryginalną atrakcję podczas chrztu czy komunii. 
Zajęcia realizujemy także w przedszkolach.