Tygodniowe wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu

Terminy:
6.08-10.08
20.08-24.08
godz. 10:00-14:00

Gdzie:

Centrum Animacji i Rewitalizacji Rondo

Bałucki Ośrodek Kultury, Łódź, ul. Limanowskiego 166

DLACZEGO WARTO?
kameralne grupy
twórcze działania
niesamowite pomysły
dużo ruchu
wspólna zabawa

Zabierzemy was w fascynującą podróż, podczas której będziecie doświadczać struktur, kolorów, kształtów i zapachów, nabywać nowych kompetencji i współdziałać w grupie rówieśników. Czekają na was niezwykłe, odkrywcze przygody. Wśród nich:

Magiczna kraina mydełek – gdzie odkryjecie tajniki powstawania ozdobnych mydeł i stworzycie swoje własne. Stąd już tylko krok do krainy baniek mydlanych – wielkich, małych, a nawet… czekoladowych.

Ja w ruchu – myśleliście kiedyś, że ruch może być twórczy i kreatywny?! Z nami, podczas warsztatów z elementami ruchu rozwijającego, przekonacie się jak bardzo.

Masa radości – zajęcia z wykorzystaniem elementów metody Sensoplastyka® – stworzymy kolorowe masy – ciepłe, zimne, twarde, miękkie, o różnych właściwościach i zapachach, swoje własne farby.

Pomaluj swój świat – podczas tych warsztatów poznamy różne możliwości i sposoby malowania. Będziemy malować nie tylko na papierze, ale też na folii i tkaninie. Zaprojektujecie i wykonacie własny niepowtarzalny T-shirt lub ekologiczną torbę.

Gra na bis  – pokażemy wam fascynujący świat gier planszowych, logicznych, zespołowych. Czerpiąc inspirację z tego, co poznane, stworzymy własną „planszówkę”.

Teatralnie zakręceni – magia teatru w naszych rękach. Wspólnie przygotujemy i opracujemy przedstawienie teatralne. Dziś wam nie powiemy, jakie – sami zdecydujecie ?

Eksperymentów czar – każdy kocha eksperymentować. My też. Podczas tych warsztatów zabierzemy was do czarodziejskiego świata, w których odkryjemy niezwykłe właściwości zupełnie codziennych produktów.

Każdy z uczestników stworzy swojego własnego wakacyjnego lapbooka. Przekonacie się, że lato w mieście jest fascynujące. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, część warsztatów będzie się odbywać w plenerze.

Zapraszamy!

Cena: 200 zł
opłata z góry za dwa tygodnie – 180 zł za tydzień

Zapisy na kontakt@dobregoczasu.pl, tel. 691 051 702